Dom

Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd.

profil firmy

Chiny Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. profil firmy 0

4Showroom.jpg

 

Weilong Textile CO., LTD, założona w 1984 roku, ma siedzibę w Gaohai Industrial, Danzao Town, Nanhai, Foshan, Guangdong o powierzchni 35000㎡.Nasza firma od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji tkanin jeansowych.Posiadamy nowoczesny park maszynowy i zdolnych pracowników, co pozwala nam być firmą na dużą skalę, integrującą poszukiwania, produkcję i sprzedaż.Nasza roczna wielkość sprzedaży może osiągnąć 20 000 000 metrów.

 

Co więcej, nasza firma posiada potężny zespół zajmujący się produkcją i sprzedażą.Nalegamy na dążenie do „wysokiej jakości i dobrej obsługi” i staramy się tworzyć więcej produktów podążających za trendami mody i odpowiadających potrzebom obecnego rynku.Poza tym wszyscy pracownicy Weilong mają dobrą atmosferę do współpracy i obsługi, dzięki czemu możemy zaoferować najlepszą obsługę przed sprzedażą i obsługę posprzedażową.

 

Jednym słowem, z przyjemnością współpracujemy z Państwem, obiecujemy zaoferować Państwu to, co najlepsze i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli mieć korzystną współpracę i rozwój. 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Weilong Textile CO., LTD, założona w 1984 roku, ma siedzibę w Gaohai Industrial, Danzao Town, Nanhai, Foshan, Guangdong o powierzchni 35000㎡. Nasza firma od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji tkanin jeansowych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i zdolnych pracowników, co pozwala nam być firmą na dużą skalę, integrującą poszukiwania, produkcję i sprzedaż. Nasza roczna wielkość sprzedaży może osiągnąć 20 000 000 metrów.

 

 

Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Azji wschodniej

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : weilong

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 18000000-22000000

Rok założenia : 1984

pc Export : 70% - 80%