Dom

Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd.

profil firmy

Chiny Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. profil firmy 0

4Showroom.jpg

 

Weilong Textile CO., LTD, założona w 1984 roku, ma siedzibę w Gaohai Industrial, Danzao Town, Nanhai, Foshan, Guangdong o powierzchni 35000㎡.Nasza firma od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji tkanin jeansowych.Posiadamy nowoczesny park maszynowy i zdolnych pracowników, co pozwala nam być firmą na dużą skalę, integrującą poszukiwania, produkcję i sprzedaż.Nasza roczna wielkość sprzedaży może osiągnąć 20 000 000 metrów.

 

Co więcej, nasza firma posiada potężny zespół zajmujący się produkcją i sprzedażą.Nalegamy na dążenie do „wysokiej jakości i dobrej obsługi” i staramy się tworzyć więcej produktów podążających za trendami mody i odpowiadających potrzebom obecnego rynku.Poza tym wszyscy pracownicy Weilong mają dobrą atmosferę do współpracy i obsługi, dzięki czemu możemy zaoferować najlepszą obsługę przed sprzedażą i obsługę posprzedażową.

 

Jednym słowem, z przyjemnością współpracujemy z Państwem, obiecujemy zaoferować Państwu to, co najlepsze i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli mieć korzystną współpracę i rozwój. 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Weilong Textile CO., LTD, założona w 1984 roku, ma siedzibę w Gaohai Industrial, Danzao Town, Nanhai, Foshan, Guangdong o powierzchni 35000㎡. Nasza firma od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji tkanin jeansowych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i zdolnych pracowników, co pozwala nam być firmą na dużą skalę, integrującą poszukiwania, produkcję i sprzedaż. Nasza roczna wielkość sprzedaży może osiągnąć 20 000 000 metrów.

 

 

Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Azji wschodniej

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : weilong

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 18000000-22000000

Rok założenia : 1984

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Certyfikaty