Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Alanna international (shanghai) Co.,Ltd

dobra jakość Siateczkowa tkanina z koronki na sprzedaż
dobra jakość Siateczkowa tkanina z koronki na sprzedaż
Dear Bunker, Dzięki za wsparcie zawsze z najbardziej konkurencyjną jakością. Tkaniny podążają za kartą kolorów Pantone, więc jest to łatwe dla nas obu. Gratulacje dla nowej strony internetowej online.Regards. Mam nadzieję, że możemy odkrywać więcej rynków w Euro. Jeszcze raz dziękujemy.

—— David Tomáš

Bunker, Ja i moje rodziny, serdecznie pozdrawiamy Ciebie i Twoją Grupę. Gratulujemy rozwoju nowych tkanin, teraz mogę mieć większe zaufanie do rynków w Afryce z twoim silnym wsparciem. Proszę przyjść do naszego biura w najwcześniejszym terminie przekonywania.

—— Mr.Anteneh

Im Online Czat teraz

Alanna international (shanghai) Co.,Ltd

1 2 3 4
Alanna international (shanghai) Co.,Ltd Alanna international (shanghai) Co.,Ltd Alanna international (shanghai) Co.,Ltd Alanna international (shanghai) Co.,Ltd
Zewnętrzna część budynku Sala konferencyjna Lobby firmy

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : ALANNA
Ilość pracowników : 30~50
Coroczne wyprzedaże : 1000000-2000000
Rok założenia : 2013
pc Export : 90% - 100%
Lanna International to profesjonalny producent tkanin, z siedzibą w Chinach „centrum ekonomiczne” - Szanghaj. Od 2003 r. Fabryka w China Textile center-Keqiao District, Shaoxing City. Alanna International skupiła się na rozwoju i produkcji różnego rodzaju dzianin i tkanin itp.

Nasze produkty to: szyfon, koronka, denim, zamsz, tkanina Oxford, tkaniny podszewkowe, tkaniny z tkaniny cekinowej, inne tkaniny modne dla kobiet i tak dalej. Ponad 20 serii, 500 typów. Spersonalizowane produkty i usługi, aby zapewnić klientom znaczną przewagę. Ze względu na wysoką jakość naszych produktów i niezawodne działanie, są one szeroko stosowane w odzieży, czapkach, skarpetach, niektórych, pościeli, druku cyfrowym, a także w innych gałęziach przemysłu odzieżowego

Kitting Factory

Fabryka D yeing

Potwierdzenie

.

Alanna International łączy najwyższy na świecie talent zawodowy i technologię, posiada wysoko wykwalifikowany personel międzynarodowy. Usługi testowania technicznego przeprowadzane są przez personel techniczny i techniczny. Mamy dwie bazy badawczo-rozwojowe w Szanghaju i Shaoxing City, dobrze znane instytucje szkolnictwa wyższego i instytucje badawcze w kraju i za granicą, ściśle współpracujemy z krajowymi wnioskami patentowymi o 63, szereg podstawowych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na międzynarodowym poziom zaawansowany.

Certyfikacja produkcji

Aby zapewnić jakość i stabilność tkaniny, używamy najbardziej zaawansowanej produkcji i przędzy wyższej jakości, w tym SGS, testowania Euro i Oeko Tex Standard. Korzystamy z pokoju pomiarowego termostatu, trójwymiarowego przyrządu pomiarowego, dynamometrów laserowych, mostu cyfrowego i najnowocześniejszego sprzętu do sprawdzania jakości i wydajności naszych tkanin na każdym etapie produkcji, aby zapewnić jakość naszych tkanin zgodnie z jakością sprzętu i stabilna wydajność.

Dostarczamy klientom niedrogie, wysokiej jakości tkaniny. Aby osiągnąć zalety Azji, pełne korzyści pod względem jakości i kosztów, zakupu kluczowych komponentów z Niemiec i Stanów Zjednoczonych oraz produkcji i produkcji w Chinach. Mamy najlepszy łańcuch dostaw w Chinach i producentów przędzy oraz solidny rekord jakości i innowacji, aby udowodnić, że nasza 16-letnia wydajność tkaniny.

Jakość produktów i dobra reputacja, nasze produkty to nie tylko udana sprzedaż w Chinach i zostały wywiezione do ponad 120 krajów i regionów na świecie, w tym: Niemcy, Francja, Anglia, Japonia, Włochy, Rosja, Korea Południowa, Turcja , Brazylia, Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska i inne kraje, produkty są bardzo mile widziane i chwalone.

T rade Shows

Nasz cel jest prosty: sprzedawać najlepsze tkaniny w najlepszych cenach i zapewniać najlepszą w branży obsługę klienta. Osobiście poznajemy każdego z naszych klientów i wiemy, jak odkryć, że najbardziej wartościową częścią naszej działalności jest Alanna International, aby pomóc innym osiągnąć ich cele.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszych tkanin, prosimy o kontakt! Czekamy na Twoje pytania i czekamy na współpracę z Tobą.

Szczegóły kontaktu
Alanna international (shanghai) Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Bunker

Tel: 86-21-61070828

Faks: 86-21-61070828

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)